למה כדאי לגור בצרפת

בעידן של ישראל שנת 2017 בה הרבה אנשים מתקשים לסגור את החודש, לקנות דירה ולהחזיר הלוואות, ריכזנו לכם חלופה אפשרית של מגורים בצרפת. זה לא מדריך על איך לעבור לצרפת אלא סיבות אפשרויות שכדאי להכניס למערכת השיקולים אם רוצים לעבור.

  1. חופשה בתשלום – כן כן, מה ששמעתם. המעסיק שלכם הולך לשלם לכם על חופשה בת 5 שבועות! ואתם ממש יכולים לממש את כל ה5 שבועות ללא רגשות מצפון או טענות מצד המעסיק. כי גם הוא בחופשה!
  2. יין זול – בישראל יין זול, הכוונה יין פטישים שבקושי אפשר לשתות אותו. בצרפת יין זול זה יין רגיל בארץ.. אתם יכולים לקנות בקבוק שלם ב5 יורו. תוכלו לקנות כל יום כזה בקבוק ולסיים את היום שלכם בסטייל
  3. צרפת היפה – לא תמצאו פינה בה צרפת נראית לכם מכוערת. בכל מסעותיי בדרכים בכל פינה צרפת נראית מדהימה. כנראה שזה השילובים הארכטיקטונים, ההיסטוריה שנשמרה, האימפריה שהייתה כאן בעבר משמרים את הנופים היפים.
  4. פירות וירקות זולים – טוב זה במיוחד בדרום צרפת. להבדיל ממדינות כמו ארה"ב כאן כן מסתמכים על השוק המקומי ואפשר לקנות ירקות ופירות שנקטפו היישר מהשדה ובזול.
  5. טיור ד'פראנס – מירוץ האופניים העולמי הוא אטרקציה לכל הצרפתים ומהווה מקור הכנסה תיירותי משמעותי. ניתן לעשות חלקים מהתחרות או את כל התחרות ולקבל תשואות רמות מכל חובבי התחרות באיזור.
  6. פאריז זו העיר בירה – נכון שהקצב בדרום צרפת והנופים הם יתרונות משמעותיים. אבל מידי פעם זה כיף לברוח לעיר בירה היפה בעולם. ההסתובבות בעיר בבתי הקפה, במסעדות אפילו שכולם תיירותים עדיין נעימים ומהנים.
  7. ביטוח רפואי – למרות שמשלמים על זה לא מעט במיסים וישנם כשלים במערכת. עדיין מערכת הבריאות הצרפתיתי היא אחת הטובות בעולם.
  8. מדינת הרומנטיקה – השפה הצרפתית, ניחוחות היין, ריחות הלחם הכפרי בבוקר יום ראשון והנשים האופניתיות כל אלה הופכות את צרפת למדינה הרומנטית ביותר בתבל. לא סתם זוגות צעירים רבים מגיעים כדי לחגוג את נישואיהם החדשים או את הותק הרב של הצלחתם בזוגיות.